OFERUJEMY BEZPRZEWODOWY SYSTEM ALARMOWY GSM SMART
(z powiadomieniem na telefon i SMS)
Centrala sterująca z dużym wyświetlaczem LCD i klawiaturą dotykową. Intuicyjna obsługa i szerokie możliwości konfiguracji. Opcja integracji z agencją ochrony. Obsługa do 120 czujek. Powiadomienia o alarmach przez sms-y i poł. telefoniczne.Centrala alarmu Smart posiada dotykową klawiaturę z dużym wyświetlaczem LCD, polskie menu. Podwójna niezależna łączność przez GSM lub linie telefoniczną pozwala na komunikowanie urządzenia z telefonem gdziekolwiek się znajdujesz. Ta centrala posiada możliwość rozszerzenia kontroli dostępu dla 10 użytkowników z wyborem 10 haseł, gdzie każdemu z użytkowników można przypisać daną zabezpieczoną strefę. W ten sposób każda osoba będzie miała pod swoją kontrolą dany obszar, co pozwala na łatwy i szybki dostęp bez ingerencji administratora. Wbudowany akumulator wewnętrzny, pozwalający na pracę w momencie braku prądu. Posiada także syrenę wewnętrzną, wbudowaną klawiaturę/manipulator dotykowy, zasilacz, kostkę szybkiego montażu dla podłączenia opcjonalnych czujek przewodowych.

Aplikacja na android i iOS


Nasz alarm możesz bezproblemowo obsługiwać przez smartfona, dzięki darmowej aplikacji stworzonej do niego.
Wystarczy pobrać, zainstalować, skonfigurować i masz dostęp do wszystkich funkcji.Alarm SMART obsługuje 38 stref do zabezpieczenia w tym 30 stref bezprzewodowo. Każda strefa bezprzewodowa może pomieścić po 4 czujki,czyli w sumie 30 stref po 4 czujki, daje nam 120 czujek bezprzewodowych. Do tego dochodzą jeszcze 4 strefy przewodowe, co sprawia że urządzenie jest bardzo funkcjonalne.


Do każdej strefy można przypisać:

- indywidualny parametr np.: liczbę, nazwę
- bypass
- opóźnienie alarmowania
- funkcję sprawdzania domkniętych drzwi
- reakcję syreny

U nas wersja systemu z menu i pełnymi instrukcjami obsługi w języku polskim.Centrala ma funkcję dodania 5 grup nr. telefonów, do których zostaną wysłane powiadomienia (do wyboru połączenie tel. lub SMS) w tym:

- numer do firmy ochroniarskiej
- SMS dla administratora do otrzymywania specjalnych wiadomości

Dzięki tej funkcji możesz mieć zawsze podgląd na to co się dzieje w twoim domu podczas twojej nieobecności.
Systemy przeciwzalaniowe ERDA-MGF

Systemy przeciwzalaniowe ERDA-MGF przeznaczone są do podłączenia z centralą alarmową, która współpracuje z czujnikami zalania. W oferowanej kategorii znajdziesz więc po pierwsze zestawy składające się tylko z systemu przeciwzalaniowego ERDA-MGF, tzn. z centrali przciwzalaniowej i elektrozaworu. Są to zestawy przeznaczone dla osób, które mają już system alarmowy i chcą go rozbudować o funkcję przeciwzalaniową. Jest to możliwe, ponieważ systemy przciwzalaniowe ERDA-MGF współpracują z większością central alarmowych dostępnych na rynku.Projekt OLSZNET