OFERUJEMY BEZPRZEWODOWY SYSTEM AUTOMATYKI DOMOWEJ
FIBARO
(z powiadomieniem na telefon,SMS,e-mail)
System FIBARO to obecnie najbardziej rozbudowany system inteligentnego domu dostępny na rynku. Dzięki unikatowej konstrukcji umożliwia bezinwazyjną instalację wszystkich elementów. Oszczędzasz pieniądze i czas. W standardowym systemie inteligentnego domu potrzeba średnio 10 000 metrów przewodów, za ich cenę możesz mieć kompletny system. Polscy inżynierowie tak zminiaturyzowali moduły by mieściły się w standardowej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.
System bezprzewodowy:

Dzięki bezprzewodowej instalacji, możesz dowolnie zmieniać położenie czujników i elementów wykonawczych. Nie jesteś niczym ograniczony. Nie "łączy" się trwale z infrastrukturą.

Inteligencja:

System FIBARO sam sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, jeżeli zaistnieje taka koniczność poinformuje Ciebie o wystąpieniu zdarzenia. Jako jedyny na rynku zna dokładne położenie otwarcia rolety, markizy, itp. Automatycznie się uaktualnia. Sam robi kopie zapasowe ustawień na zewnętrzne serwery. Elementy zasilane bateryjnie ze sporym wyprzedzeniem zaczną przypominać się o wymianie baterii. Gdy wyjedziesz na urlop i zapomnisz wyłączyć ogrzewanie, FIBARO wyśle wiadomość z pytaniem, czy ma to zrobić za Ciebie.
Aplikacja mobilna FIBARO:

System umożliwia praktycznie nieograniczoną kontrolę poprzez swobodę sterowania i komunikacji, współpracuje z większością telefonów komórkowych, dostępnych na rynku. Współpracuje z produktami bezprzewodowymi ponad 300 niezależnych producentów i wszystkimi pozostałymi urządzeniami, którymi sterować mogą konkurencyjne systemy. Współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na rynku kamerami IP. Po wykryciu zdarzenia system wysyła zdjęcie lub film na Twoją komórkę.


Jako jedyny posiada bardzo prosty interfejs konfiguracyjny, za pośrednictwem którego w dowolnej chwili możesz zmienić zależności, sceny i całą inteligencje systemu z dowolnego komputera, bez specjalistycznego oprogramowania, bez potrzeby wzywania serwisuUmożliwia integrację z istniejącym systemem alarmowym. Każdy element systemu może działać niezależnie od centrali. W przypadku uszkodzenia centrali, gdy system wykryje np: pożar, każdy element samoistnie podejmie decyzje o otwarciu rolet, okien, drzwi, uruchomieniu oddymiania, itd. Do zdalnego zarządzania nie wymaga połączenia vpn ani stałego adresu IP.

Certyfikat
Jesteśmy CERTYFIKOWNYM instalatorem systemów FIBARO. Wykonujemy swoją pracę zgodnie ze standardami wyznaczanymi przez FIBARO. Wybierając nas masz pewność, że system inteligentnego domu zostanie odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się przez długi czas oraz skorzystasz z profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Przeszliśmy odpowiednie szkolenie techniczne w siedzibie FIBARO ,gdzie zdaliśmy egzamin licencyjny oraz spełniliśmy wszystkie pozostałe wymagania programu licencyjnego FIBARO.

Projekt OLSZNET