OFERUJEMY SYSTEM ALARMOWY GSM
SATEL INTEGRA
(z powiadomieniem na telefon i SMS)Centrale INTEGRA to nowoczesne i zaawansowane urządzenia, pozwalające zrealizować nie tylko najwyższej klasy systemy zabezpieczeń, ale także kontrolę dostępu i funkcje automatycznego sterowania - "inteligentnego budynku". Ich konstrukcja wykorzystuje doświadczenie zebrane przez firmę SATEL w trakcie kilkunastu lat projektowania uznanych i niezawodnych elektronicznych urządzeń alarmowych.Zastosowanie

Zaawansowane urządzenia, takie jak centrale z serii INTEGRA i INTEGRA Plus, oprócz swojej podstawowej funkcji, czyli wykrywania i informowania o wtargnięciu intruza, potrafią w znacznie szerszym znaczeniu zapewnić bezpieczeństwo w budynkach mieszkalnych, oraz zadbać o komfort codziennego życia poprzez realizację podstaw automatyki domowej.

Sterowanie

Bezpieczeństwo jest bardzo ważnym czynnikiem również w przypadku biznesu. Profesjonalne zastosowania wymagają specyficznych rozwiązań – nadrzędnym celem jest tutaj maksymalne bezpieczeństwo, bez żadnych kompromisów.

Aplikacja mobilna
INTEGRA CONTROL

Najprostszym i najwygodniejszym sposobem sterowania systemem alarmowym INTEGRA jest skorzystanie z funkcjonalności oferowanych przez aplikację mobilną INTEGRA CONTROL.
Projekt OLSZNET